Wypełniamy Pit 37

Posted by on sty 12, 2014 in Uncategorized | 0 comments

Składanie deklaracji podatkowej wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. W obecnych czasach mamy sporo ułatwień i nie musimy polegać włącznie na jednej opcji. Nie musimy tracić czasu w nie mających początku, ani końca kolejkach w urzędach i pozbywać się arkuszy z pomyłką, gdy popełnimy błąd. W zupełności wystarczy mieć dostęp do sieci i sprawny komputer.

Rozliczenie PITu przez Internet?

Wykorzystanie najnowszych metod rozliczeń, ma mnóstwo zalet. Po pierwsze odczuwanie skraca się czas wypełnienia druku. Po drugie istnieją darmowe programy, takie jak PIT Pro, które pomagają nam wypełnić druk, praktycznie bez błędów. Posiadają bowiem system, który wskazuje nam co i gdzie wpisać w poszczególne rubryki. Poza tym kontroluje ewentualne błędy.

PIT online

W świetle prawa ma taką samą moc prawna, jak informacja złożona w systemie tradycyjnym. Nie musimy robić żadnego elektronicznego podpisu, żeby zatwierdzić prawdziwość informacji. Wystarczy, że będziemy pamiętać kwotę z której rozliczaliśmy się w poprzednim roku. Ściągnięcie odpowiedniego formularza nic nas nie kosztuje, również jak rozliczenie z deklaracji podatkowej przy zachowaniu odpowiedniego programu. Dodatkowo wszelkie druki mamy w jednym miejscu.

Jeśli wypełniliśmy druk online, mamy możliwość umieścić  ją w chmurze oraz posiadać całodobowy dostęp do danych.

 

Formularz pit 36 program PIT pit 2014 odliczenia podatkowe PIT 36 pit online PITy pit 2013 podatki Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>