Ostatnie przypomnienie o PIT!

Posted by on kwi 21, 2014 in | 0 comments

Kres zeznania podatkowego jest coraz bliższy. O ile nie rozliczyłeś nadal formularza PIT i nie wiesz nawet, jak do tego się zabrać, najwyższy czas postawić pierwszy krok.

Jak szybko rozliczyć PIT

Zostało Ci niewiele czasu na deklaracje PIT? Użyj najbardziej błyskawiczną metodę. Zamiast szukać w gronie znajomych znawców podatkowych lub zajmować się osobistym wypełnianiem deklaracji, pobierz program do PIT 2013. To najprędsza metoda, dlatego że wgrany w nim samouczek wskaże Ci, jak dobrze uzupełnić druk PIT. Dzięki temu masz możliwość uzupełnić i wysłać rozliczenie PIT w kilka chwil. Wybierz program z niniejszej strony choćby teraz.

Kiedy mija termin

Termin rozliczenia PIT mija w dniu 30 kwietnia 2014 roku. Do tej pory powinniśmy się przemóc i wykorzystać pomoc program do PIT 2013. Nic nie stanie wówczas na przeszkodzie, aby zdążyć z deklaracją PIT.

Co ze spóźnialskimi

W sytuacji, gdy już teraz zdajesz sobie sprawę, że nie zdążysz z deklaracją podatkową, bądź gotów na kary pieniężne zadane przez Urząd Skarbowy. Suma mandatu bywa stopniowana według siły przewinienia. Za spóźnienie nie będziesz płacił tyle, co za zamierzone oszustwa.

Drogi podatniku, to ostatnie chwile na wypełnienie PIT. Prześlij swój PIT i miej czyste sumienie przez cały kolejny rok! 

Formularz pit 36 program PIT pit 2014 odliczenia podatkowe PIT 36 pit online PITy pit 2013 podatki Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>