Jak rozliczyć pit?

Posted by on sty 17, 2014 in PIT 2014 | 0 comments

Odpowiedź jest prosta – szybko. Jak tego dokonać? – Przy użyciu sprawnego i pomocnego urządzenia, które nie jest skomplikowane w użyciu i pomoże uzupełnić nasze deklaracje podatkowe w mniej niż 5 minut. Niemożliwe?

Co to są edeklaracje?

pit37-druk

Najprościej są to formularze w postaci elektronicznej, umożliwiające użytkownikowi przesłanie swojego rozliczenie pit za pomocą Internetu, bezpośrednio na stronę urzędu skarbowego do którego płatnik przynależy. W praktyce oznacza to, iż przy użyciu komputera, posiadając dostęp do sieci rozliczenie pit 2014, możemy złożyć nie wychodząc z domu - wypełniając deklaracje online, lub korzystając przy tym z pomocy odpowiednich programów.

Rozliczenie elektroniczne pit

Szacuje się, iż w ubiegłym roku co 6 Polak wybrał edeklaracje, jako sposób rozliczeń. Zaczęliśmy dostrzegać więc korzyści płynące z tego sposobu składania zeznań podatkowych. Słusznie. E deklaracje 2014 to sposób znacznie mniej stresujący – unikamy wizyty w urzędzie i zaoszczędzamy przy okazji mnóstwo czasu. Na dokonanie rozliczenia mamy czas do końca kwietna 2014 roku. Pamiętajmy o tej dacie, bowiem niedopełnienie tego obowiązku skutkuje poważnymi konsekwencjami finansowymi.

Formularz pit 36 program PIT pit 2014 odliczenia podatkowe PIT 36 pit online PITy pit 2013 podatki Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>