Darmowe rozliczenie PIT

podatki 300x225 Darmowe rozliczenie PITW internecie ogłasza się wielu specjalistów, którzy oferują nam rozliczenie formularzy PIT. Nie musimy jednak korzystać z niczyjej pomocy, jeżeli zapewnimy sobie ją sami. Dzisiaj wypełnianie formularzy PIT nie musi nic kosztować. Wystarczy, że wejdziemy do internetu.

Program do rozliczania PITu

Wszystkie formularze oraz potrzebne informacje możemy znaleźć w zupełnie bezpłatnym programie komputerowym PIT pro. Po szybkiej instalacji możemy od razu przejść do rozliczenia podatkowego. Program skonstruowany jest tak, by poradził sobie z nim nawet początkujący podatnik. Jego system pomocy podpowie nam, jakie informacje wymagane są w poszczególnych rubrykach.

PIT online

Alternatywną wersją PITów generowanych przez program są PITy online, czyli również elektroniczne formularze, z tym że istniejące w obrębie stron internetowych. Proces wypełniania wygląda podobnie, a jego finałem jest wysłanie e-deklaracji przez internet. Pozostaje nam wtedy czekać na potwierdzenie, że dokument trafił w powołane ręce, a następnie został zaakceptowany.

Za pomocą internetu możemy przejść przez deklarację podatkową szybko i skutecznie. A przede wszystkim – za darmo.